Doradzamy i szkolimy

Doradztwo podatkowe
Wycena przedsiębiorstw
Szkolenia

Doradztwo podatkowe

Czytaj więcej

Doradztwo podatkowe

Jako biegli rewidenci dysponujemy kwalifikacjami w zakresie doradztwa podatkowego. Sporządzamy opinie podatkowe, dokumentacje cen transferowych, redagujemy wnioski do Dyrektora Krajowej Informacji Skarbowej a także inne pisma do Urzędów Skarbowych, rozliczamy podatki klientom, którym prowadzimy księgi i reprezentujemy ich przez składanie deklaracji. 

Wycena przedsiębiorstw

Czytaj więcej

Wycena przedsiębiorstw

Wyceny przedsiębiorstwa lub jego części dokonuje się nie tylko w celu jego zbycia/nabycia, ale także na potrzeby podejmowania decyzji lub prawidłowego sporządzenia sprawozdania finansowego (testy na utratę wartości). Sporządzamy wyceny spółek, przedsiębiorstw, zorganizowanych części przedsiębiorstwa i ośrodków generowania przychodów.

Szkolenia

Nie pozostawiamy wiedzy dla siebie – dzielimy się nią z naszymi klientami. Proponowane przez nas rozwiązania są szczegółowo i wyczerpująco omawiane z osobami zaangażowanymi po stronie klienta. W ten sposób wiedza i kompetencje pozostają z naszymi klientami.

Prowadzimy też „tradycyjne” szkolenia z zakresu rachunkowości. Specjalizujemy się w warsztatach dotyczących konsolidacji oraz sporządzania cash-flow.

Skontaktuj się z nami, aby ustalić dogodny termin szkolenia.